Egypt: financování

NA SPLÁTKY posledních 15 apartmánů ze 149 v Hurghadě

Nabízíme posledních 15 apartmánů ve zcela novém luxusním komplexu jen 10 minut pěší chůze od pláže. Ceny začínají od 59.400 €

Potřebujete jen 30% akontaci a můžete se stěhovat

La Bella Resort Hurghada je nový a inspirativní projekt. Skládá se z celkem 149 apartmánů a ty začínají od 30 m2 do 160 m2.

La Bella Resort Hurghada Nachází se v srdci Hurghady přímo na promenádě v Mamsha bude několik jedno-, dvou- a třípokojových jednotek s výhledem na Rudé moře. Se vším na dosah ruky, co víc si můžete přát, La Bella Resort Hurghada je 5 minut jízdy na letiště Hurghada, 10 minut do centra města, kde najdete kávu costa, MacDonald’s a řadu obchodů, barů a restaurací. vaši dispozici. Hurghada Marine je také jen 15 minut jízdy, kde můžete posedět a koukat na sbírku krásných jachet plujících na průzračně modrých vodách Rudého moře a zároveň ochutnat egyptské speciality v jednom z mnoha barů.

Resort La Bella. Tato unikátní stavba se nachází v jedné z nejlepších lokalit v Hurghadě, ve které si můžete pořídit svůj vlastní prázdninový apartmán. La Bella Resort se nachází v Mamsha Hurghada a má dokonalý výhled na Rudé moře přímo z přední části. Zrekonstruovaná promenáda v Newley se dokončuje ve vysokém standardu a umožní vám projít se kolem některých 5* hotelů s mnoha obchody, restauracemi a supermarkety, které můžete procházet. Veškeré vybavení je pro pohodlí na dosah ruky.

NA SPLÁTKY Egypt - Hurghada s akontací od 15%, ceny od 22.000 €

Připraveno k nastěhování do studií a apartmánů

Aqua Tropical Resort je 2. letoviskem „AQUA GROUP“, která na trh s nemovitostmi v Hurghadě přináší nový standard povrchové úpravy a kvality.

Vzdálenosti:

Mezinárodní letiště Hurghada – 26 km (24 min autem)
El gouna – 10 km (10 min autem)
Náměstí Dahar – 14 km (18 min autem)

Design Aqua Tropical Resort je postaven moderním způsobem spolu s tématem tropického pralesa. Velký důraz je kladen na tropický prales s krajinou, přitažlivými vodními prvky i unikátními zařízeními, jako jsou tropické dešťové přeháňky a vodopády.

Vybavení a výhody:

Krátká procházka na pláž
3 bazény
Restaurace u bazénu
Restaurace a kavárna
Lázně – Sauna – Krytá jacuzzi
Tropické vodopády
Fitness – tělocvična
Lobby bar
Lehátka
Minimarket a maloobchod
Výtahy do všech pater
24hodinová ostraha
Sleva Aqua Card poskytuje majitelům až 20% slevu na zařízení, vybavení bytu
K dispozici kompletní manažerská služba

Náš Aqua Tropical Resort se nachází pouhých 10 minut chůze od břehů Rudého moře a 5 minut jízdy od chráněného milionářského golfového hřiště El Gouna a poskytuje vám možnost žít život milionářů El Gouna bez cenovky El Gouna. V El Gouně najdete vše, co potřebujete od barů, restaurací, kaváren, obchodů, golfových hřišť, kite surfingu, potápění, výletů lodí, přístavů, motokár, jízdy na koni a mnohem, podívejte se sami https://www.elgouna.com/

K dispozici jsou studia, 1 lůžko, 2 lůžka a 3 lůžkové apartmány v ceně od pouhých 22.000 € až po pouhých 69.500  za 95 m2 (brutto) 2/3 lůžkový apartmán s výhledem na bazén a vodopád a navíc BEZÚROČNÁ pomoc při nákupu apartmánu, žádné formuláře k vyplnění žádosti, žádné regostry, žádné podklady, toto není půjčka ani hypotéka, je to jen plán plateb s 0% úrokem.

Získejte klíče do 30 dnů a zaplaťte pouze 15% zálohu, zjistěte více požádejte o informační balíček na amazinghome@post.cz

Nemusíte vyhrát v loterii, abyste vlastnili svůj vysněný prázdninový dům na slunci, proč platit ceny ve Španělsku, Portugalsku, Francii, Itálii atd… když Egypt a Hurghada vám mohou nabídnout mnohem více.

Platební plán Aqua Tropical Resort

Pokud je byt pod 33 000 €

5 % rezervace, 10 % při podpisu smlouvy a 85 % na 4 roky nebo 10 % rezervace, 20 % při podpisu smlouvy a 70 % na 5 let

Pokud je byt nad 33 000 €

5 % rezervace, 10 % při podpisu smlouvy a 85 % na 5 let nebo 10 % rezervace, 20 % při podpisu smlouvy a 70 % na 6 let

 

 

 

NA SPLÁTKY Egypt Hurgada 5 min. od pláže - novostavba, 120 apartmánů

23 400€

Tento úžasný Resort má vlastní soukromou pláž a bazény, což z něj dělá jednu z nejvyhledávanějších lokalit v Hurghadě. Tiba Golden Resort je jediným projektem svého druhu na pobřeží v Hurghadě a nabízí kompletní vybavení a služby hotelového stylu. Tato jedinečná nemovitost je rozumnou investicí, ať už hledáte nový domov, rekreační útočiště nebo investiční nemovitost se stálým celoročním příjmem z pronájmu.

Tiba Golden Resort nemohl mít lepší polohu než v centru města Hurghada, luxusní turistické a rezidenční čtvrti. Pouhých 10 minut od mezinárodního letiště Hurghada, 5 minut chůze od soukromé pláže, 5 minut od nákupního centra City Center Mall, 60 % plochy projektu tvoří zelené plochy, bazény, nákupní a servisní plochy.

Tiba Golden Resort je čtrnáctý projekt nesoucí jméno „TIBA’S“, neustále neuvěřitelně úspěšná rodina resortů.

Tiba Golden Resort se nachází v centru města Hurghada, luxusní turistické a rezidenční čtvrti, která byla nedávno určena pro rozsáhlý turistický rozvoj s mnoha hotely.

Všechny apartmány mají malebný výhled, bazény nebo výhled na moře. Bazény jsou důležitou atrakcí, kde mohou děti i dospělí relaxovat.

Součástí resortu je také obchodní promenáda nabízející jedinečný zážitek z nakupování. Vše, co byste si mohli přát, máte na dosah. Děti mají vlastní hřiště. Buďte si jisti, že dětský koutek je navržen tak, aby poskytoval zábavu i bezpečí.

Vybavení a výhody:

Přístup na soukromou pláž
Velký bazén
Střešní terasa vybavená lehátky a slunečníky
Restaurace a kavárna
Obchody na místě
Dětské hřiště
Úklidová služba
WIFI k dispozici
Centralizovaná satelitní televize
Veřejná recepce
Výtahy do všech pater
24hodinová ostraha
K dispozici kompletní manažerská služba
Doživotní údržba

Ceny od 23.400 € dle velikosti a výhledu !!!!!