Egypt: základní informace

 

Pro naše klienty zajištujeme veškeré záležitosti spojené s procesem výběru, koupě, a následné správy nemovitosti a klademe důraz na to, aby byl klient o všem podrobně a spolehlivě informován.

Nejdůležitější je pro nás udržovat důvěryhodný a osobní vztah se všemi našimi zákazníky a obchodními partnery.

Jste vždy vítáni a i když v našem portfoliu nejprve nenajdete tu správnou nemovitost, těšíme se na spolupráci s vámi, abychom vám splnili sen o vlastním bydlení v Egyptě.

Po výběru nemovitosti Vám k dané nemovitosti poskytneme bližší informace, vysvětlíme vám postup při nákupu nemovitosti a výhod, které můžete získat.

Můžete s námi s jistotou probrat vše, co se týká vašeho vysněného bydlení. Víme, že mnoho prvních kontaktů probíhá přes internet, ale vy a my bychom měli mít společného více než textovou zprávu nebo zprávu WhatsApp. Rádi bychom Vám osobně poradili a ocenili, abychom realizovali Váš sen . Nemovitost je investice, ale splnit si celoživotní sen je mnohem víc…

Možná Vás napadlo mnoho událostí, které vás přivedly k myšlence: „Proč neuvažuji o koupi nemovitosti v jiné zemi?“. Další věc, kterou uděláte – vyberete si zemi, kde chcete investovat do nemovitostí. Realitní průmysl v Egyptě je vysoce rozvinutý. To je hlavní důvod, proč mnoho cizinců „přijet a zůstat“ v této slunné zemi. Slunce je druhý důvod, můžeme-li. V Egyptě je spousta místních i nadnárodních realitních společností. Vyberete si tu, která je pro Vás nejdůvěryhodnější, a začnete fascinující proces výběru toho nejlepšího místa, které budete vlastnit.

 

JSTE PŘIPRAVENI PROZKOUMAT INVESTICE DO NEMOVITOSTI RED SEA!

Přesuňme se k moři.  Rudé moře je jedním z klíčových důvodů, proč lidé hledají na trhu s nemovitostmi v Egyptě. Teplota moře i vzduchu je celoročně příjemná. Spousta různých mořských tvorů, zvuk mořského vánku. Pokud hledáte byt nebo dům co nejblíže moři, jsme tu pro Vás s naším obchodním partnerem  HEI. Máme všechny druhy nemovitostí na prodej v blízkosti Rudého moře v Egyptě.

Obrovské vily a pěkné apartmány v různých regionech čekají, až se na ně podíváte. Investice peněz do nemovitostí v Egyptě se vyplatí. K moři můžete cestovat, jak často chcete, nebo ho můžete pronajmout – poptávka po dovolené je u mezinárodních nemovitostí u Rudého moře vždy dost vysoká.

Proč Investovat Do Rudého Moře?

Rudé moře má teplé klima, které zaručuje dobré počasí po celý rok.

Slunečná obloha a 365 letních dní. Rudé moře má nízké životní náklady, takže je skvělým místem pro dovolenou nebo odpočinek.

V současné době se stal oblíbeným místem  pro ty, kteří pracují online.

Rudé moře má vysoce kvalitní ekonomická lékařská centra, která v posledních letech určovala růst lékařské turistiky.

Od malého rybářského městečka po centrum kosmopolitní oblasti s mnoha aktivními zahraničními komunitami.

Hurghadaje je město, kde je každý vítán.

  Naše realitní kancelář se stala partnerem