Investiční příležitosti na Mallorce

Nabízíme kompletní realitní služby (nákup, prodej, investiční příležitosti) nemovitostí (dům, vila, venkovský dům - finca, byt, pozemek) nejen ve městech jako Santanyi, Porto Colom (Portocolom), Campos, Porto Petro (Portopetro), Cala Figuera, Cala Santanyi, Cala Lombards , S`Alquería Blanca, Ses Salines, Felanitx, Manacor, ale hlavně v jihovýchodní Mallorce včetně  jiných míst na Mallorce.

Prostřednictvím našeho obchodního partnera, který od roku 2007 provozuje na Malllorce licencovanou realitní kancelář, Vám při koupi nemovitosti můžeme pomoci ve všech souvisejících administrativních záležitostech a dokonce Vám můžeme pomoci s nabídkou od místních stavebních společností a architektů.

 

Investiční příležitosti

 


 

 

Výhled na moře

 


VYBRANÉ NEMOVITOSTI SANTANYÍ

Tato obec a město na jihovýchodě ostrova Mallorca  má středomořské podnebí, což znamená, že má velmi dobrou teplotu po celý rok. Je ohraničen obcemi Ses Salines, Felanitx a Campos. Je to město, které se vyznačuje zachováním své venkovské podstaty, mallorské tradice, historie, kultury a zvláštního přirozeného světla a tyrkysové barvy vod.
Má přibližnou rozlohu 125 km (čtvereční) a asi 40 km pobřeží s nádhernými zátokami, plážemi a jedním z nejdůležitějších a největších přírodních parků na ostrově, přírodním parkem Mondragó, které všechny přitahují mnoho mezinárodních umělců.
Santanyí se vyznačuje svým přírodním prostředím a skládá se z několika měst, S`Alqueria Blanca, Porto Petro, Cala D`Or, Calonge, Cala Figuera, Es Llombards, La Costa, Cala Llombards, Cala Santanyí a Caló d`es Moro. Má také mnoho krásných zátok, pláží a útesů, jako jsou Cala Mondragó, S`Amarador, S`Almunia, Es Caló d`es Moro, Caló de Sa Torre, Cala Gran .