Naši partneři

             

 

 

 

 

Fotovoltaika na klíč | Garantujeme získání dotace

Ptáte se: vyplatí se solární panely?  A my říkáme: rozhodně ano!

Spolupracujeme se společností T-Power . Dodáváme fotovoltaické solární panely na dům nebo chatu, na ohřev vody v bazénu či na výrobu elektřiny pro celý objekt.

T-Power používá technologii, která nepotřebuje přímé slunce, a přesto vyrábí maximum. Instalujeme FV panely vyrobené v Německu - mají pevnou konstrukci z masivního Alu a díky jedinečné kombinaci technologií monokrystalického a polykrystalického křemíku zajistí maximální zisky z výroby během jakéhokoliv počasí, dokonce i když jsou zafoukané sněhem.

V porovnání s běžně dodávanými panely mají FV panely od T-Power o 15 % vyšší účinnost a nejnižší meziroční pokles výroby. Účinnost solárních panelů, které dodáváme, je v reálných podmínkách 20,4 %. Garantujeme u nich výkon vyšší než 85 % po dobu 25 let. Na samotný produkt vám dáme záruku 12 let.

  

Banky

Proč hypotéky s námi? Víme, jaká hypoteční banka nebo stavební spořitelna a jaká hypotéka či úvěr pro Vás bude ten nejvhodnější. Přemýšlíte nad tím, zda pro Vás bude hypotéka vůbec dostupná nebo zda si budete moct splácení hypotéky v dané výši dovolit? Zjišťujte, která hypotéční banka Vám poskytne nejlepší podmínky na trhu v porovnání s ostatními bankami nebo stavebními spořitelnami? Navštivte všech 11 hypotečních bank na českém hypotečním trhu, ale můžete navštívit jen nás...U nás naleznete všechny hypoteční banky pod jednou střechou.

  • Pokryjeme veškeré Vaše potřeby ohledně hypotéky
  • Poskytneme Vám profesionální servis v oblasti financování bydlení

U nás získáte lepší podmínky pro úvěry a hypotéky, než na přímo v jednotlivých bankách

Spolupracujeme s týmem odborníků na finanční poradenství

Nabízíme komplexní řešení 

Zajištění příjmů, Penze, Bydlení, Finanční rezerva, Pojištění majetku a odpovědnosti, Spoření pro děti, Financování nemovitostí, Podnikatelské úvěry.

 

Developeři

Spolupracujeme se společností Invest Rent Property s.r.o. , která je dodavatelem dřevostaveb. Kromě typové výstavby se zaměřuje na atypické stavby dle přání investora s možností předání v různých stupních stavebního dokončení (hrubá stavba až po dům na klíč). Hlavní předností firmy jsou příznivé ceny, za které přinášejí klientům individuální přístup, kvalitně odvedenou práci a certifikovaný, prověřený stavební systém s nízkoenergetickými parametry. Zajišťují realizace po celé České republice.Fotovoltaika na klíč | Garantujeme získání dotace Ptáte se: vyplatí se solární panely? A my říkáme: rozhodně ano! Spolupracujeme se společností T-Power . Dodáváme fotovoltaické solární panely na dům nebo chatu, na ohřev vody v bazénu či na výrobu elektřiny pro celý objekt. T-Power používá technologii, která nepotřebuje přímé slunce, a přesto vyrábí maximum. Instalujeme FV panely vyrobené v Německu - mají pevnou konstrukci z masivního Alu a díky jedinečné kombinaci technologií monokrystalického a polykrystalického křemíku zajistí maximální zisky z výroby během jakéhokoliv počasí, dokonce i když jsou zafoukané sněhem. V porovnání s běžně dodávanými panely mají FV panely od T-Power o 15 % vyšší účinnost a nejnižší meziroční pokles výroby. Účinnost solárních panelů, které dodáváme, je v reálných podmínkách 20,4 %. Garantujeme u nich výkon vyšší než 85 % po dobu 25 let. Na samotný produkt vám dáme záruku 12 let. Banky Proč hypotéky s námi? Víme, jaká hypoteční banka nebo stavební spořitelna a jaká hypotéka či úvěr pro Vás bude ten nejvhodnější. Přemýšlíte nad tím, zda pro Vás bude hypotéka vůbec dostupná nebo zda si budete moct splácení hypotéky v dané výši dovolit? Zjišťujte, která hypotéční banka Vám poskytne nejlepší podmínky na trhu v porovnání s ostatními bankami nebo stavebními spořitelnami? Navštivte všech 11 hypotečních bank na českém hypotečním trhu, ale můžete navštívit jen nás...U nás naleznete všechny hypoteční banky pod jednou střechou. Pokryjeme veškeré Vaše potřeby ohledně hypotéky Poskytneme Vám profesionální servis v oblasti financování bydlení U nás získáte lepší podmínky pro úvěry a hypotéky, než na přímo v jednotlivých bankách Finpos s.r.o. tým odborníků na finanční poradenství Komplexní řešení : Zajištění příjmů, Penze , Bydlení, Finanční rezerva, Pojištění majetku a odpovědnosti, Spoření pro děti, Financování nemovitostí, Podnikatelské úvěry. Developeři Spolupracujeme se společností Invest Rent Property s.r.o. , která je dodavatelem dřevostaveb. Kromě typové výstavby se zaměřuje na atypické stavby dle přání investora s možností předání v různých stupních stavebního dokončení (hrubá stavba až po dům na klíč). Hlavní předností firmy jsou příznivé ceny, za které přinášejí klientům individuální přístup, kvalitně odvedenou práci a certifikovaný, prověřený stavební systém s nízkoenergetickými parametry. Zajišťují realizace po celé České republice.