POZÁRUČNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ - ELEKTRO INSTALAČNÍ PRÁCE - OBCHODNÍ PARTNEŘI

   

Pro SVJ, BD a správní firmy poskytujeme smluvní servis za zvýhodněnou cenu. 

Dohodněte si s námi konzultační schůzku a nechte starosti o vaše okna na nás. 

 

Okna jsou jedním ze stavebních prvků domu, který nejvíce ovlivňuje estetický charakter stavby, určuje kvalitu bydlení a zvyšuje materiální hodnotu domu. Proto jsou na okna kladeny nejvyšší nároky a je nutné je vybírat na základě fundovaných informací. Nejčastějším důvodem výměny oken bývá nejen jejich fyzické opotřebení, ale zejména eliminace tepelných ztrát objektu. Podíl na celkové tepelné ztrátě objektu může dosáhnout v případě oken a vstupních dveří u rodinných domů 30–40 %, u bytových vícepodlažních domů pak 40–50 %.

VIDEO POZÁRUČNÍ SERVIS

MÁTE ZÁJEM O POZÁRUČNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ?

KONTAKTUJTE OBLASTNÍHO ZÁSTUPCE

 

ELEKTRO INSTALAČNÍ PRÁCE

   

                

    

 

 

 

 

Banky

 

Spolupracujeme s týmem odborníků na finanční poradenství

Nabízíme komplexní řešení 

Zajištění příjmů, Penze, Bydlení, Finanční rezerva, Pojištění majetku a odpovědnosti, Spoření pro děti, Financování nemovitostí, Podnikatelské úvěry.

 

Developeři

Kromě typové výstavby se zaměřuje na atypické stavby dle přání investora s možností předání v různých stupních stavebního dokončení (hrubá stavba až po dům na klíč). Hlavní předností firmy jsou příznivé ceny, za které přinášejí klientům individuální přístup, kvalitně odvedenou práci a certifikovaný, prověřený stavební systém s nízkoenergetickými parametry. Zajišťují realizace po celé České republice.  Banky Proč hypotéky s námi? Víme, jaká hypoteční banka nebo stavební spořitelna a jaká hypotéka či úvěr pro Vás bude ten nejvhodnější. Přemýšlíte nad tím, zda pro Vás bude hypotéka vůbec dostupná nebo zda si budete moct splácení hypotéky v dané výši dovolit? Zjišťujte, která hypotéční banka Vám poskytne nejlepší podmínky na trhu v porovnání s ostatními bankami nebo stavebními spořitelnami? Navštivte všech 11 hypotečních bank na českém hypotečním trhu, ale můžete navštívit jen nás...U nás naleznete všechny hypoteční banky pod jednou střechou. Pokryjeme veškeré Vaše potřeby ohledně hypotéky Poskytneme Vám profesionální servis v oblasti financování bydlení U nás získáte lepší podmínky pro úvěry a hypotéky, než na přímo v jednotlivých bankách. Tým odborníků na finanční poradenství Komplexní řešení : Zajištění příjmů, Penze , Bydlení, Finanční rezerva, Pojištění majetku a odpovědnosti, Spoření pro děti, Financování nemovitostí, Podnikatelské úvěry. Kromě typové výstavby se zaměřuje na atypické stavby dle přání investora s možností předání v různých stupních stavebního dokončení (hrubá stavba až po dům na klíč). Hlavní předností firmy jsou příznivé ceny, za které přinášejí klientům individuální přístup, kvalitně odvedenou práci a certifikovaný, prověřený stavební systém s nízkoenergetickými parametry. Zajišťují realizace po celé České republice.